ssk hizmet dökümü sorgulama tc kimlik no ile ssk sicil no ile

T.C kimlik no  veya ssk sicil no ile ssk hizmet dökümünü şifresiz yapılamıyor.E devlet şifresi ile sgk hizmet dökümü almak istiyorum diyorsanız buradan sorgulama yapınız. Tüm primlerinizi görürsünüz.

Ssk ,  sosyal sigortalar kurumunu  yeni ismi ile  SGK yı Sosyal Güvenlik Kurumunu  ssk hizmet ise  4 a hizmeti  5510 sayılı Kanunun 4 1 a maddesine tabi olanların hizmetini göstermektedir .Bu bilgileri verdikten sonra konumuza dönelim  SGK yeni bir uygulama başlattı T C kimlik numarası veya ssk sicil numarası ile ssk hizmet dökümünüzü sorgulayabiliyorsunuz sigorta gün sayınızı t c kimlik numarası ile alabiliyorsunuz ssk gün sayısı öğrenmeyi yine T C kimlikle yapabiliyorsunuz .Fakat 6 ay sınırlaması koydu.

Bilindiği üzere SSK hizmet dökümü SGK hizmet dökümü cetveli ssk sigorta gün sayısı e devlet şifresi ile Turkiye gov tr üzerinden yapılabiliyordu. Sosyal Güvenlik Kurumu çalıştığınız son 6 aya ait sigorta primlerinizi T.C kimlik numarası ile sorgulama özelliği getirmiştir.Bunun en önemli nedenlerinden biri vatandaşın sık sık e devlet şifresini kullanamamasından dolayı sigortasının yapılıp yapılmadığı ve ssk primlerinin ödenip ödenmediği ve SSK ya bildirimlerin doğru yapılıp yapılmadığını kontrol edilmesi için getirilmiş bir uygulamadır.Birde işsizlik parasının hesaplanmasında son dört ayın önemi büyüktür dolayısı ile hemen son dört ayınızıda görebilirsiniz.

Burada dikkat edilecek konu içinde bulunduğunuz aya ait primler görülmeyecektir.Çünkü Sosyal Güvenlik Kurumu ssk primleri bilindiği üzere çalışılan ayı takip eden ay da yatırılır.Bu hususa dikkat edilmesi gerekmektedir.

Hizmet döküm bilgilerinizde farklı ad ve soyadın görülmesi halinde bu Kişiye ait hizmetin dikkate alınmadan gerekli düzeltme işleminin yapılabilmesi için bağlı bulunduğunuz Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne veya Merkezine  müracaatınız gerekmektedir.Tarım sigortası hizmetler ile askerlik borçlanmasına ait hizmetler sisteme aktarıldıkça görüntülenecektir

Yanlış aramalar sska hizmet dökümü ,skk hizmet dökümü sorgulama , seseka hizmet dökümü , ssk.gov.tr hizmet dökümü ,hızmet ,dokumu ,hizmet dökümü blog ,ssk parası ,dokum ,hızmet ,hzmet, hizmt

55 thoughts on “ssk hizmet dökümü sorgulama tc kimlik no ile ssk sicil no ile

 1. Hizmetlerim de boşluklar var. Bunları borçlanabilir miyim. Ödemelerim ne kadar olur. Günlerim son 3,5 yılın hesabında dikkate alınırmı yoksa borçlandığım yıllara mı sayılır.
  Boşlukları borçlanamazsınız. kanunda sayılan askerlik gibi günlerinizi borçlanabilirsiniz. şayet borçlanma hakkı olan günleriniz olursa ilgili yıllara sayılır.

 2. Bence bankacılık işlemlerinde olduğu gibi cep telefonuna gelen tek kullanımlık şifre ile açılsın, çünkü kimlik bilgilerimizi her yere vermek zorunda kalıyoruz, hat alırken vs. Birde meraklı akrabalar, kimlik numaralarımızı ele geçirip bakabilir ben bu durumdan rahatsız oluyorum.

 3. 12.ay 1996da ssk girişim var.normalde ne kadar zaman sonra emekli olurum.bir de yeni çıkan yasaya göre düşük maaşla emekli olmak için ne yapmalıyım saygılar

 4. 01.05.2005de tarım sigotası yatırıyorum 12.09.19955 doğumluyum 2 yılda askerlik borçlanırsam yaştan emekli olurmuyum

 5. HİZMET DÖKÜMÜ ALMAK İSTİYORUM FAKAT ALAMIYORUM BÜTÜN BİLGİLERİMİ NET GİRDİGİM HALDE HATALI DİYOR NASIL İŞ ANLAMADIM NASIL ALINACAGI KONUSUNDA MAIL ATILMASINI RİCA EDIYORUM….

 6. 1984-1989 yılları arasında İstanbul Devlet Operasında SSK’lı olarak çalıştım.
  Daha sonra 1990-1994 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrasında emekli sandığına bağlı memur olarak çalıştım.
  1997-1998 yılları arasında Ankara Bil-pa gıda pazarlama’da SSK’lı olarak çalıştım.
  Şu an İstanbul’da bir otelde SSK’lı olarak çalışıyorum. Tüm primlerimin toplamını nasıl öğrenebilirim. Saygılar.

 7. e devlet şifresi çıktı benim de 5 yılım silindi.olayın üzücü tarafı da sgk hatasını kabul etmiyor.

 8. eşim hamile dogumdan önce raporlu 90 günlük sikortalı dogum parası alırmı
  .şartlar uyuyorsa alır.

 9. ben ssk liyim 1997 yilinda askerlik borclanmasi yaptim ve paranin hepsini yatirip makbuzunu aldim ama internette baktigim zaman gorunmuyor ileride sorun cikarmi ne yapmam gerekiyor tesekkur ederim.
  sorun çıkmaz makbuzunuzu saklayınız.

 10. ssk neyi dogruki allah aşkına söylermisiniz ne telefonları acan var ne tam neyin nerde nasıl oldugunu bilen baştan aşağı tümüyle hata ve baştan savma işlerle dolu bir kurum

 11. Ben bilgilerimi girdiğim halde hata veriyor.tarayıcı ile alakası yok çünkü başkasının bilgelerini girdiğimde hata vermeden çıkıyor.
  o zaman hemen sgk ya başvurun. Çünkü bilgileriniz hatalı olabilir. Bu küçük bir ihtimal. Başaka neden olabileceği konusunda bilgimiz yok.

 12. sigortalı olarak çaliıştiğım günleri öğrenmek istiyorum ve bana ait ikitane sigorta numarası var bunların sonradan olanını nasıl iptal ettirebilirim nerye başvurmam gerekiyor. SGK merkez müdürlüğüne veya veya İl müdürlüğüne dilekçe ile başvurunuz.

 13. Böyle bir hizmet var ama sistem sürekli hatalı diyor.Hiçbir işlem yapılamıyor. Sistem böyle olduktan sonra nasıl yararlı olabilir ki insanlara?.
  sayfaya açıklama yaptım. önemli not şeklinde kırmızı işaretli kısmı okuyunuz.

 14. ssk prim gün sayısı dökümanında soyadımın son harfi yanlış ne yapmam lazım.
  Önemli olan Tc no bu doğruysa düzeltilir. Ama illaki kafanıza takılırsa dilkçe ile durumu sgk il müdürlüğüne bildiriniz.

 15. ben 1.1,1964 doğumluyum ssk girişim mart 1983 yatmış pirim gün sayım 5339 emekli olma hakkım 5150 gün fakat emekli olamıyorum sebep 255 pirim günümün siliniyor olması gösterilen sebep 255 günlük mükerrer yatşlığın olması ben bu bedeli sgk ya ödemişim bu hakkım neden siliniyor ve bu 255 günün bana dönüşü iadesi yokmu
  aynı ayda 30 günden fazla bildirim olamaz.Ödediğiniz ssk larınız tavana kadar sayılır. Ama mükerrer gün kabul edilmez 1 ay 30 günden fazla kabul edilmez. Tavandan sonraki primin sigortalı hissesini isteyebilirsiniz

 16. ben … tc kimlik numaralı halil sayım tl.no …
  tarafıma en kısa zamanda bilgi verilmesini arz ederim
  Halil bey tc numaranızı ve telefon numaranızı yazmamallısınız. Yazıdaki adresden sorgulama yapabilirsiniz.

 17. 2003 yılında akçay ömür otel resturant’ta işe başladım.bil fiil çalıştım,2006’nın ekim ayına kadar.anlaşmalı ayrıldım. 2007 mayıs’ta birdaha yaz için geldim,ekim’de ayrıldım.2008 de ayni mayıs’ta geldim yine ekim’de ayrıldım.2009 da ayni mayıs ayında geldim ağustos 20’nde işten ayrıldım.kışları çanekkale’de oğlumun yanında kaldım.öğretim için.bandırmada 2yıllık öğretim kazandığı için oraya gittim.sonra baktımki dökümanlara,yatırılmadığını farkettim,ne mesai ücreti,ne bayram ücreti,nede yıllık izin ücreti aldım.
  2009’da size dilekce verdiğim halde bir sonuç alamadım.
  ödenmemiş pirimlerimi,mesai ücretlerimi ve yıllık izin günlerimin ücretlerimin ödenmesini saygılarımla arz ederim…
  Halil bey dilekce verdiğiniz adrese yazmalısınız.SGK ya ve çalışma bölge müdürlüklerine dilekçe vermeniz gerekir.

 18. bende 3 tane sigorta nosu var eski numaralarim ile gunlerime bakamiyorum cunku sicil numarasiyla sorgulama cikmiyor.
  numaraların birleşmesi için dilekçe verin .

 19. kızım deniz bakanın babasın dan aldığı yetim maaşı sigortalı olarak calıştığı için kesilmiştir kesilen maaşın annesi macide bakana verilmesi işin gereken evrak sgk gönderilmesine ramen 3 aydır verilmediğigibi bilgide verilmiyor sebinin ne olduğunu bilmiyoruz bilgi vermesini rica ederim

 20. ssk hizmetlerimi nasıl ispatlayabilirim.zamanaşımı varmı .kaç yıl geriye doğru ssk veya mahkeme kabul ediyor.

 21. yeni bir ptt’ye gidip yeniden e devlet sifresi alman gerekir yeniden 1 tl odemelisin

 22. başkasının hizmetleri benim ssk ma karışmış. Bunun için ne yapmalıyız.
  dilekce verin çünkü emekli olacağınız zaman yanlış hesaplamalara neden olmasın.emekli oldum dersiniz çalışmayı bırakırsınız.Bir bakmışsınız sgk size emekli olamazsınız demiş. Ulaştığınmız cetveli dikkatlice inceleyiniz

 23. çok saçma bir kelime nereye hizmet etmişim ki ? çalışma dökümü gibi bir isim olmalı yada çalışmaların gösterimi gibi bir isim olmalı .

 24. belirtilen sayfada dökümü aldım. Sgk nihayet gerçeği gördü.e-devlet uygulamasından vazgeçti.fakat eskiden daha kolaydı sadece tc numarası ile giriş yapıyorduk şu an iş uzamış . neyse soruma geleyim eski hizmet görünmüyor . ne yapmamız lazım , nereye başvurmalıyız .

 25. bu ne yahu şimdi tutturdular e-devlet şifresi ondan sonra 3ay bakmıyor ver ver 10 lira 3 .üncüye be kez de ver 15 lira bakalım insanların cebinde var devletin bunu sorduğu yok anca veriyoz bakalım şimdi bu şifre parası devlete helal mi ben gidi 8 saat elin ağız kokusunu çekeyim bi ssk dökümüne ise vereyim 15 lira ha diyeceksiniz ki 3 ay içerisinde girin cahil bir insan olduğunu düşünün nasıl edecek onuda boş verin kimseye bakıtamazda çünki bu devirde tabanı sağlam insanlar tükeniyor yok denecek kadar az buna bir çözüm bulusalar iyi olur önceden ne güzel Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarasından öğreniyordu bu kadar olmaz artık birileri buna dur desin.

  sgk yeni uygulama başlattı

 26. gecen yıl e.devlet şifremi aldım,defalarcada kullanmama ragmen,hiç bir sorun yoktu.bu yeni yıldan sonra ne zaman kullanmaya kalktıysam hiç sonuca varamadım.şifre hatalı gösteriyor bu olayı ptt,ye sordugumda çok kişide bu sorun oluştugunu kendilerinin hiç bir yapamıyacaklarını belirttiler ve yeni şifre aalmam gerektigini söylediler.ganah keçisi vatandaşmı neden 20.00tl ödeyif tekrar şifre alayım,devlet buna neden care bulmuyor
  haklısınız

 27. ssk sorgulama eskiden daha iyiydi şimdi istedigimiz gibi giremiyoruz niye böyle oldu

  sgk link değiştirdi eski sayfayı kaldırdı yenisinde de bazı sıkıntılar var. Ama yapacak herhangi bir şey yok. Bilgiyi onlardan alıyoruz. muhtemelen programla ilgili bir çalışma var ve ilgili kaynağa ulaşmakta sıkıntı. Düzeltilmesini bekliyoruz. yada eski sisteme geri dönmelerini bekleyeceğiz.

 28. nihayet ssk yanlışından döndü. e-devlet den sorgulama oranı çok düşüktü. Şimdi herkes ssk bilgilerine kolayca ulaşabilecek .En azından Tc bilgilerini unutma kaybetme kaygısıda yok. Önemli olan vatandaşın kolayca ulaşabileceği sorgulamalar. Hizmetlere ulaşmada sıkıntı çektirmenin bir anlamı yoktu. İyi oldu . ssk no ile kısıtlamala olmasıda doğru .Hatta kaldırılmalı . SSk numarasını hatta tc no yu herkes ele geçirebilir. Ama kimlik bilgilerini ele geçirmek daha zordur. Akıllıca bir hareketti

 29. sişremı hatırlamıyorum.sogorta dokumumu görmek ıstıyorum ancak sıfremı hatırlamıyorum /unuttum hanesı neden yok ?
  yeniden postaneden şifre almalısınız

 30. 1996 yılında başlayan kısa bir süre devam eden sigortamın dökümünü almak istiyorum.6 aydan öncesini nasıl alabilirim?
  e-devlet şifresi ile alabilirsiniz

 31. tc kimlik no ile ssk hizmet dökümü sorgulama niye kısıtlı eskiden daha iyiydi.

 32. hamdi bey verdiğimiz adreslerden ssk hizmet dökümünü alabilirsiniz. son 6 ay için yazıda ilk verdiğim adresden tüm ssk hizmet dökümü için ise e devlet şifresi ile yine yazıda verdiğim ilk adresden sorgulama yapınız.

 33. yakınım Hk da ssk bilgilerinr SGK dan ulaşamadımİstenen bilgileri verirseniz memnun olurum.
  Adı:Fahri Sezgin
  TC NO:….
  SSK sicil no:……..
  doğum yılı:1/1/1963 Son iş yerine giriş tarihi çıkış tarihi ödediği primler nekadardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir