ssk hizmet dökümü sorgulama tc kimlik no ile ssk sicil no ile

T.C kimlik no  veya ssk sicil no ile ssk hizmet dökümünü şifresiz yapılamıyor.E devlet şifresi ile sgk hizmet dökümü almak istiyorum diyorsanız buradan sorgulama yapınız. Tüm primlerinizi görürsünüz.

Ssk ,  sosyal sigortalar kurumunu  yeni ismi ile  SGK yı Sosyal Güvenlik Kurumunu  ssk hizmet ise  4 a hizmeti  5510 sayılı Kanunun 4 1 a maddesine tabi olanların hizmetini göstermektedir .Bu bilgileri verdikten sonra konumuza dönelim  SGK yeni bir uygulama başlattı T C kimlik numarası veya ssk sicil numarası ile ssk hizmet dökümünüzü sorgulayabiliyorsunuz sigorta gün sayınızı t c kimlik numarası ile alabiliyorsunuz ssk gün sayısı öğrenmeyi yine T C kimlikle yapabiliyorsunuz .Fakat 6 ay sınırlaması koydu.

Bilindiği üzere SSK hizmet dökümü SGK hizmet dökümü cetveli ssk sigorta gün sayısı e devlet şifresi ile Turkiye gov tr üzerinden yapılabiliyordu. Sosyal Güvenlik Kurumu çalıştığınız son 6 aya ait sigorta primlerinizi T.C kimlik numarası ile sorgulama özelliği getirmiştir.Bunun en önemli nedenlerinden biri vatandaşın sık sık e devlet şifresini kullanamamasından dolayı sigortasının yapılıp yapılmadığı ve ssk primlerinin ödenip ödenmediği ve SSK ya bildirimlerin doğru yapılıp yapılmadığını kontrol edilmesi için getirilmiş bir uygulamadır.Birde işsizlik parasının hesaplanmasında son dört ayın önemi büyüktür dolayısı ile hemen son dört ayınızıda görebilirsiniz.

Burada dikkat edilecek konu içinde bulunduğunuz aya ait primler görülmeyecektir.Çünkü Sosyal Güvenlik Kurumu ssk primleri bilindiği üzere çalışılan ayı takip eden ay da yatırılır.Bu hususa dikkat edilmesi gerekmektedir.

Hizmet döküm bilgilerinizde farklı ad ve soyadın görülmesi halinde bu Kişiye ait hizmetin dikkate alınmadan gerekli düzeltme işleminin yapılabilmesi için bağlı bulunduğunuz Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne veya Merkezine  müracaatınız gerekmektedir.Tarım sigortası hizmetler ile askerlik borçlanmasına ait hizmetler sisteme aktarıldıkça görüntülenecektir

Yanlış aramalar sska hizmet dökümü ,skk hizmet dökümü sorgulama , seseka hizmet dökümü , ssk.gov.tr hizmet dökümü ,hızmet ,dokumu ,hizmet dökümü blog ,ssk parası ,dokum ,hızmet ,hzmet, hizmt