işkur borcu sorgulama

Bu sayfada işkur borcu sorgulama 2018  , işkura ne kadar borcum var  e devlet kapısı üzerinden e devlet şifresi ile  işkur borcu sorgulama nasıl yapılır ve  işkur borcumu öğrenmek istiyorum sorularına cevap aranacaktır.

işkur borcu artık işkur sitesi veya başka bir site  üzerinden yapılamıyor. Alttaki linkte bulunan İşkur borcu sorgulamayı tıkladığınızda sizden şifre istenecektir. e devlet şifresi almak için yapılması gerekenler vardır. En kısa yol Postaneye gidip 1 TL karşılığında şifre alıp aşağıdaki linkleri tıklayarak şifre ile girmektir . e devlet şifresi kullanılmadan  T C kimlik no  sicil no  veya başka bir şekilde işkur borcu  sorgulama  sı artık yapılamıyor

Aşağıda vereceğim adresler den  sorgulamayı yapacaksınız. Adrese tıkladığınızda sizden şifre isteyecektir.Bu hizmetten faydalanmak için öncelikle sisteme giriş yapmanız gereklidir denecektir. Bu yazının altında sisteme gir tuşu bulunmaktadır.Buraya tıklayın yeni bir sayfa açılacak kimlik doğrulama sistemi önünüze gelecektir.Burada üst tarafta bulunan e devlet şifresine tıklayın .Açılan sayfada  e devlet şifrenizi ve T.C Kimlik numaranızı kullanarak  sorgulaması yapabilirsiniz.

işkur borcu sorgulamayı buradan yapabilirsiniz..

Ayrıca işverenler bu sayfaya gidin .