iş bankası iş ilanı ve iş başvurusu

iş bankası personel alımı iş bankası 2014  işbankası personel alımı başvurusu  iş bankasının açtığı sınavlar  İşbankasına iş başvurusunu nasıl ve nereden yaparım

İş bankası  işe alım sınavları 2014 kadro ihtiyacına bağlı olarak açılmakta, sınav tarihleri de bu aşamada belirlenmektedir. Herhangi bir pozisyon için sınav açıldığında öncelikle başvuru veri tabanına bilgilerini kaydeden adaylar arasından ilgili pozisyona başvurmuş ve başvuru koşullarını taşıyan adaylara duyuru amaçlı e-posta gönderilmektedir. Bu nedenle başvuru formunuza geçerli ve düzenli olarak kontrol ettiğiniz bir e-posta adresi kaydetmeniz yararınıza olacaktır. Ayrıca sınavlarla ilgili duyurular Bankanın  internet sitesinin “Başvuru” sayfasında da yayınlanmaktadır

iş başvurusu sadece iş bankasının

https://ik.isbank.com.tr/IKbasvuru/login.aspx

sayfasından yapılmaktadır.

İş bankası işe alım ilanları sadece

http://ik.isbank.com.tr/duyurular/default.aspx

http://ik.isbank.com.tr/kariyer-yonetimi/alim-yapilan-pozisyonlar.aspx

sayfasında bulunmaktadır.

İş bankasına yapılacak tüm iş başvuruları yalnızca aşağıda yukarıda verilen sayfada  yer verilen “İş Başvuru Formu” aracılığı ile kabul edilmektedir. İş başvurusunda bulunabilmek için formun eksiksiz olarak doldurulması ve Bankamızda görev alınmak istenilen pozisyonun belirtilmesi gerekmektedir.

Formun doldurulmuş olması başvuruda bulunulan pozisyonun sınavlarına davet edilebilmek için yeterli olmamakta, katılmak istenilen sınavlar için ayrıca sınav başvurusu gerekmektedir. Başvurusu devam eden sınavlarla ilgili ayrıntılı bilgilere “Kariyer Fırsatları” sayfamızda yer verilmektedir.

İşe alınacak personelde aranan genel nitelikler

Türkiye İş Bankası Genel İşe Alım Koşulları’nı  iş başvurusunda bulunan tüm adayların taşıması gerekmektedir. Diğer alım koşulları her bir alım sınavı için ayrıca belirlenmektedir.

         T.C. vatandaşı olmak.
18 yaşından büyük olmak ve ilgili pozisyonun sınavına müracaat edebilmek için saptanmış olan yaş limitinin üzerinde olmamak.
Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
Erkeklerde eylemli askerlik görevini tamamlamış bulunmak ya da tecilli ya da muaf olmak.
Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

iş bankası eleman alımı 2012