emekli maaşı sorgulama 2019

Emekli maaşı sorgulama 2019 yapacağınız sayfa aşağıdadır. Görüntülenen içerik de hangi kurumdan maaş alırsanız alın işlem yapabilirsiniz. Bu sayfada sizden kimlik bilgileri istenecektir. Sayfaya sgk.gov.tr den ulaşılmaktadır. Şifre kullanmadan Tc no ve kimlik bilgileri yeterli olacaktır. SGK tarafından getirilen yeniliktir.Sayfa açıldığında sol sütuna bakınız.Burada Kurumunuzu seçin .Bilgiler hesaba yatırılma işleminden sonra gelmektedir.Para yatmamış hesaplarınızı göremezsiniz.

ssk lılar intibak farkı ve intibaklı maaşları sgk sitesi üzerinden görüntülenmesi kaldırılmıştır

E devlet şifresi ile  öğrenmek isteyen emeklilerden SSK lı  buradan Bağkur lu  şuradan  emekli sandığına tabi memur  burdan   işlemini gerçekleştiriniz.

Yukarıdaki aramalarla ilgili bilgilere bu sayfadaki görüntülemelerden ulaşacaksınız. Bilgi aktif olarak yatan ve kesilen miktarlardan oluşmaktadır. Gelecekteki gelirler değil sgk nın adınıza yatırdığı tutarlar gösterilmektedir.
Maaş için bankaya sgk ya e-devlete ve sgk.gov.tr e başvuracaksınız. Biz e-devlet ve sgk sitesinden nasıl yapılacağı anlatılmıştır.
Yukarda ulaşacağınız form 2018 emekli maaşı ve parası takip sistemidir.
Bazen yukardaki her iki sistem son ayı göstermeyebilir. Eğer yapabiliyorsanız daha teferruatlı olan e-devlet sistemini kullanmanızı öneririz.