yurt dışı borçlanma dilekçesi

Yurt dışı hizmet borçlanması yapanların sgk ya başvuru için müracat formu ve talep dilekçesini aşağıdan  indiriniz . Yurt dışı hizmetlerinizi borçlanma için bu formu doldurmanız gerekmektedir.

Aşağıdaki linki kopyalayarak linki tarayıcınıza yapıştırın

www.istanbulsgk.gov.tr/bpi.asp?caid=1384&cid=1497

3 thoughts on “yurt dışı borçlanma dilekçesi

  1. ben 40 senedir almanyada isci olarak bulunmaktayim.1997 senesinin eylül ayinda türkiyede isteye bagli olarak 2008 yilina kadar ödeme yaptim. Bana 4000 is günüm oldugunu artik 52 yasimi beklemem gerktigi söylendi.Ben 05.01.1960 dogumluyum
    ama emeklilik icin vurdugumda bana emekli olamayacagimi isteye bagli ememkliligim almanyadaki emeklilik ödemelerimle ayni seneler oldugu icin ödenen para geri verlilecek denildi. sizlerde daha aciklayici bir bilgi rica ediyorum.

  2. 1962 dogumlu olup 1985 sigorta girisim bulunmakta 6 ay kadar yatirildi.1988 suudi arabistana geldim ve hala burdayim.yurt disi borclanmasi yaptirmak istiyorum ne kadar yatirmam gerekiyor.kac is gunu gerekiyor

  3. Yurtdisi borclanma talebim ile ilgili tum belgelerim hazir olup, ayrica Melbourne (Australia) Baskonsoloslugu Calisma Ateseligine de muracaatim mevcuttur, Turkiye’de =1= senelik calisma gunum mevcuttur, 58 yasindayim, 40 senedir Australia’da yasamaktayim, ulkeme donmek arzusundayim, bu sartlar icerisinde talep edilen bedel odemesi yapilirsa emekli olabilmem mumkun olabilir mi? Lutfen bilgilerinizi arzederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir