yazı gönder

Bize yayınlamasını istediğiniz yazıları gönderebilirsiniz. İş hayatı ile ilgili çalışma yaşamınız mesleğiniz buna benzer istediğiniz konularda yazı gönderin biz yayınlayalım.Gerekli kontroller yapıldıktan sonra yazınız yayınlanacaktır.

yazılar hakaret içermemesi ve suç unsurları bulunan yazılar olmaması gerekir.Ayrıca gönderdiğiniz yazı  başka sitelerde yayınlanmamış  olmalı ve yayınlanmak için başka sitelerede gönderilmiş olmaması gerekir.

Yazıları aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

ozarer@gmail.com

3 thoughts on “yazı gönder

  1. SSK dan emekli olan kayın pederim 20.10.2015 tarihihe vefat etti bunun için SGK dan ölüm ve cenaze yardımı alabilirmiyiz. bilgilendirirseniz memnun oluruz.

    Alabilirsiniz.

  2. Merhaba ben bi sitede bekcilik yapiyorum iki ay oldu ise baslayali ve maasimi da alamadim bayramdan sonraya sigorta olucakmisim ve maasimi alicakmisim sikayette bulunursam ne gibi sonucla karsilasabilirim benim yararima yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkurler.
    Cevap Hemen şikayet edin sigortanız da yapılır pranızı da alırsınız .Orada çalıştığınıza dair biraz kanıt toplasanız çok daha iyi olur . Maaşınızı almak bakımından. .fotoğraf yada bazı tebligat veya belgelere imza gibi. Sigortanızda yapılan yerel denetim ile hemen yapılır.

  3. 2000 yılında bağ kurlu oldum .erken emekli olabilmem için s.s.k. pirim ödeyebilirmiyim.
    son 3,5 yıl ödemelisiniz . Ama erken emekli olmak için diğer bilgilerinizin bilinmesi gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir