iş başvurusu

THY iş ilanları ve iş başvurusu

2014 THY iş başvurusu yapmak için burayı tıklayınız 

PART-TIME OLARAK ÇALIŞMA İMKANI VAR MI?

Türk Hava Yolları üniversite/yüksekokul öğrencilerine part-time memur olarak çalışma imkanı sunmaktadır. Part-time memur olarak başvuracak adaylarda aranılan şartlar pozisyona göre değişmektedir.
Part-time statüde çalışmak için,
www.thy.com.tr
www.turkhavayollari.com.tr
adreslerinin herhangi birinden web sitemize girerek yapılan açıklamalar doğrultusunda part-time iş ilanına başvuru yapılabilir.

NASIL İŞ BAŞVURUSU YAPILIR?

İş başvurularını daha sağlıklı almak, değerlendirmek, geniş bir veri tabanı oluşturmak ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla internet üzerinden online olarak kabul etmekteyiz.
Türk Hava Yolları’nın,
www.thy.com.tr
www.turkhavayollari.com.tr
adreslerinin herhangi birinden web sitemize girerek “Kurumsal”ın altında yer alan “İnsan Kaynakları” bölümüne tıklayıp “İş İlanları” başlığı altında iş ilanlarımızı görebilirsiniz. Niteliklerinize uygun olan ve başvuru şartlarını taşıdığınız ilana başvuru yapabilirsiniz. İlana başvuru ve sonrasında yapılacak işlemler ilanda belirtilmiş olacaktır.

PERSONEL ALIMLARI HANGİ DÖNEMLERDE YAPILIYOR?

Türk Hava Yolları A.O.’da, personel alımları dönemsel olarak değil, belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleşmektedir. Bu nedenle Ortaklığımıza her zaman genel iş başvurusunda bulunmak mümkündür.

İŞ BAŞVURULARINA CEVAP NASIL VERİLİYOR?

Türk Hava Yolları A.O.’da, personel alımları belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleşmektedir. İhtiyaç doğduğu zaman aranan niteliklere uygun adaylar sözlü ve/veya yazılı sınavlara davet edilmektedir. THY’ye web sitemizden yapılan iş başvurularına online olarak cevap verilmektedir.

THY’deki EĞİTİM İMKANLARI NELERDİR?

Bu konuyla ilgili bilgiler ana sayfamızdaki “Eğitim” başlığı altında yer almaktadır.

Yorumunuz

12 comments on “THY iş ilanları ve iş başvurusu

TALİP

iyi günler ben türk hava yollarına iş babvurusu yapmak istiyorum temizlik şirketınde yardımcı olursanız sevinrim

admin

thy ye başvurmalısınız.

yücel şimşek

yücel şimşek
İSTANBUL TÜRKİYE
Cep : 05374870292
E-Posta istanbul_83@hotmail.com
Eğitim Durumu : orta okul
Medeni Durum : Bekar

Çalışma Durumu : Çalışmıyor
Askerlik Durumu : biteli 7 sene oldu
Doğum Tarihi : 1983
Doğum Yeri : TOKAT
Ehliyet : VAR / B

İL : istanbul şirinevler

yusuf taytan

1979 istanbul doğumluyum.çok iyi derecede ingilizcem var ve hayalim thy’de görev alabilmektir.

admin

pınar hanım , THY sitesinde ” “Kurumsal”ın altında yer alan “İnsan Kaynakları” bölümüne tıklayıp “İş İlanları” başlığı altında iş ilanlarımızı görebilirsiniz. Niteliklerinize uygun olan ve başvuru şartlarını taşıdığınız ilana başvuru yapabilirsiniz. İlana başvuru ve sonrasında yapılacak işlemler ilanda belirtilmiş olacaktır.” denilmektedir. Bende baktım şuan için yok. THY de eğer iş ilanı var ise ve sitelerinde bu yazdıkları şekilde göstermiyorlarsa bu doğru değil. Hemen bir mail gönderin veya iadeli taahhütlü bir yazı yazıp gönderin. THY yetkilileri bir şekilde bu yazıyı okursanız bu sayfada yorum yazarak cevap veriniz.

pınar

Thy alım yapıyor; kabin memuru,hostes,dispact Başvurular internetten yapılacak ama nedense ne insan kaynakları sayfasından ne diğer sayfalardan girilemiyor. Bir iş sitesinden gelen mailde ise turkhavayolu@hotmail’den cv bırakarak başvuru yapılabileceği yazmış. Sadece oradan mail göndermemiz yeterli olurmu? Neden thy sayfasından başvuru yapacağımız sayfaya ulaşılamıyor??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler