Kategoriler

sgk uygulamaları

sgk uygulamaları ssk uygulamaları bağkur uygulamaları sigorta uygulamaları aşağıdaki tabloda gösterilmiştir. Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından uygulamalar aşağıdadır .

Kamu işveren vatandaş sağlık hizmet sunucuları mobil uygulamalar için aşağıda belirteceğimiz sayfaya gidiniz. Bu sayfanın aşağı kısmına gelin istediğiniz uygulamaya tıklayın. Açılan sayfanın sağ üst köşesinde uygulamaya git kısmı bulunmaktadır. Bu kısmı tıklattığınızda direk sgk uygulamasına gideceksiniz. Bir kıısmı için ise e-devlet şifresi gerekecektir.E devlet sayfasına gönderileceksiniz.

Bağkur uygulamaları

Kamu Çalışanları emekli sandığı uygulamaları

Hizmet Akdi İle Çalışanlar ssk uygulamaları

sgk interaktif işlemler  ve e- hizmetler için buradaki sayfayı ziyaret ediniz .


4 Replies to “sgk uygulamaları”

  1. ismail

    slm ıyı gunler ben 1975 doğumluyum 1992 de ssk gırısım var ve bır askerlık harıc ta 2007 kadar ssklıyım toplam ssk da 4313 gunum vr 2007 dende 2018 yılına kadar bagkurum var şımdı tıcaret hanemi esımın ustune yapıp ben pırım odememek ıstıyorum acaba ne zaman emeklı olurum.
    Cevap. Siz 5600 gün ile 53 yaşında emekli olabiliyormuşsunuz. Keşke dediğinizi önce yapsaydınız. Ya bağkurdan dokuzbin gün ile emekli olacaksınız yada son 3,5 yıl ssk ya prim ödedikten sonra yaşı bekleyeceksiniz.

  2. nalan

    Merhaba ben babamdan emekli maaşı alıyorum oglumun is yerinde vekaleten çalışmam emekli maaşı kesilir mi.
    Cvp . Sigortalı olması gereken bir işte çalışırsanız kesilir. Vekaleten çalışma derken neyi kastettiğiniz anlaşılamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir