adres ve telefonlar

SGK müfettişleri İzmir adres telefon ve faksı

Sigorta Müfettişleri SSK İdari Müfettişleri Emekli Sandığı Müfettişleri Bağkur Müfettişleri   tek çatı altında birleşmiş olup SGK Müfettişleri ismini almıştır.Sigorta Teftiş Kurulu SSK Teftiş Kurulu Emekli Sandığı Teftiş Kurulu Bağkur Teftiş Kurulu Başkanlıklarıda tek çatı altında birleşerek SGK Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı ismini almıştır.

SGK Rehberlik ve Teftiş İzmir Grup Başkanlığı iletişim bilgileri

Adres SSK Konak Tesisleri D-Blok Kat:2  Konak/İZMİR

Telefon 0 232 483 02 55      0 232 446 09 76

fax 0 232 483 01 91

Yorumunuz

6 comments on “SGK müfettişleri İzmir adres telefon ve faksı

b.ç

…..Sayın b.ç sitenin resmi kurumlarla ilgisi bulunmamaktadır. Alo 170 e durumu bildirmelisiniz yada SGK rehberlik ve Teftişe dilekçe ile bildirmelisiniz.yazınız ve isminiz gizli tutulmuştur.

admin

ismini vermeyen arkadaş , çalıştığınız yer ismini ve görevinizi sildim. Buraya yazdıklarınızı aynen Sigorta İl Müdürlüğüne dilekçe ile bildirmek.Göreviniz resmi kayıtlara işlendiği için sgk sigortanızı yapacaktır.

İSMİMİ VERMEK İSTEMİYORUM

SLM BEN …………… DE 2 YILDIR ………….. OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM SORUNUM SİGORTA BU 2 YILLIK SÜREÇTE DEFALARCA DİLE GETİRMEMİZE RAĞMEN SİGORTALARIMIZ YAPILMAMAKTA BU KONUYU AÇTIĞIMIZDA İSE İŞTEN ÇIKARMAKLA TEHTİD EDİLMEKTEYİZ SİZDEN İSTEGİM YARDIMLARINIZI BİZDEN ESİRGEMEYİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler