Kategoriler

İş Müfettişleri Ankara adres telefon ve faxı

İş teftiş Kurulu Ankara Grup Başkanlığı adres telefon  fax ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.Kıdem tazminatı ihbar tazminatı ücretlerin verilmemesi iş kazası meslek hastalığı ve sigortasız çalışma şikayetlerini Ankara da bu adrese yapabilirsiniz.Ayrıca şikayetlerinizi çalışma bölge müdürlüklerine de yapabilirsiniz.İş müfettişleri gereken incelemeleri yapacaktır. İşkazası  meslek hastalığı Sigortasız çalıştırılma ile ilgili şikayetlerinizi işyerinizin  bağlı bulunduğu  sgk müdürlükleri ve sgk  merkez müdürlüklerine yapabilirsiniz.İşyeri ile ilgili bilgiler hazırlanıp ya kontrol memurları yada SGK müfettişleri gereken incelemeyi yapar

Tel : (312) 212 30 05

Faks : (312) 212 38 32

Adresi : İsmet İnönü Bulvarı No:42 Emek/ANKARA


One Reply to “İş Müfettişleri Ankara adres telefon ve faxı”

  1. o.p

    bugün 1 mayıs.ama eşim ve arkadaşları buna rağmen resmi tatil gününde işini kaybetme kaygısı ile çalıştırılıyor.hergün sabah 9:00 akşam 21:00 saatleri arasında çalışmasına, mesai verilmemesine dur diyecek bir siz varsınız.konu ile ilgilenmeniz dileğiyle.aşağıda firma adı ve adresi belirtilmiştir.

    Sayın o.p isminizi verdiğiniz adresi sizi açık etmemek için yayınlamıyoruz. Dilekçe ile başvuru yapın.Buray yazdığınız resmiyet arzetmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir